Dosyaları Birleştirme Hatası

Bu başlık altında şu uyarı çıkıyor; zotero belgenizi güncellerken bir hata ile karşılaştı. Bunu nasıl çözebilirim
  • Aynı hata yeni bir Word (ya da Libre Office) dokümanında da oluyor mu?

Olmuyorsa bu dokümanda bir problem var ve bunu düzeltmeniz gerek:

https://www.zotero.org/support/kb/debugging_broken_documents
  • edited July 23, 2021
    yeni bir Word dokümanında bu hatayı vermiyor. Çözümünü bir türlü bulamadım. Her seferinde programı silip yeniden kuruyorum ancak birkaç gün sonra aynı hatayı veriyor.
    şöyle bir durum var: normalde word dosyasını, zoterodan önce veya sonra açman farketmeksizin bağlantı kurabiliyor. ancak benim kullandığım word dosyasının zotero ile bağlantısını kurabilmem için önce zoteroyu daha sonra wordü açmam gerekiyor. tersi durumda bağlantı kurmuyor. Acaba buradan kaynaklı bir sorun olabilir mi.
  • Genelde bu problem programın tekrar kurulması ile çözülen birşey değil. Yıkarıda linklenmiş sayfadaki önerilerin her basamağını yapıp sonuçlarını burada aktarırsanız, Zotero programcıları size uygun öneride bulunacaktır.

Özellikle onuncu aşamada bu dosyanın neresinde hata olduğunu bulmak için bir metod var. Onu yaparsanız, problem çıkaran alıntıyı bulabilirsiniz. Ayrıca o sayfada buraya Report ID numaranızı, işletim sisteminizi, Word versiyonunuzu vs. bildirin diyor.
Sign In or Register to comment.